Jesteś tutaj: HomePrzetwarzanie danych

XX-lecie LTnRRE

 logoxxlecie

Serwisy informacyjne

Urzędy Państwowe

Spółki przesyłowe

Bezpieczeństwo pracy

Członkowie LTnRRE

Przetwarzanie danych

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych, które są ujawniane w korespondencji kierowanej do Lubuskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”):

 

I. Administratorem Twoich danych osobowych jest Lubuskie Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki z siedzibą ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra, a przedstawicielem Administratora danych
osobowych jest Dyrektor Biura.

 

II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się z Dyrektorem Biura, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź pisemnie na adres naszej siedziby wskazany w punkcie I powyżej.

 

III. Cele i podstawy przetwarzania.

Będziemy przetwarzać Twoje dane zależnie od przedmiotu ww. korespondencji:

 

IV. Prawo do sprzeciwu

1. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, przetwarzanych w celu i na podstawie wskazanej powyżej. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że istnieją ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

2. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu.

 

V. Okres przechowywania danych.

Będziemy przechowywać Twoje dane przez okres zależny od celu określonego w pkt. III, wynikający z Twojej zgody bądź odpowiednich przepisów prawa.

 

VI. Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazywane podmiotom uprawnionym, wyłącznie jeśli wynika to z przepisów prawa.

 

VII. Prawa osób, których dane dotyczą:
Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo do:

a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,

b) sprostowania (poprawiania) swoich danych,
c) usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania,

d) przenoszenia danych,

e) wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

VIII. Informacja o dobrowolności podania danych
Podanie danych jest dobrowolne, chyba, że inaczej wynika z treści korespondencji i przepisów prawa.

 

IX. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Ostatnio zmieniany środa, 13 czerwiec 2018 15:22